|

SIK SORULAN SORULAR: ALTUN FARMAKOLOJİ KAMPI

ÖNEMLİ NOT

Tek ders üzerine planlanan bu kurslar,

TUSDATA Kursiyeri olmayanların talepleri üzerine planlanmıştır. Çünkü TUSDATA, normal gruplarına tek ders kayıtları kabul etmemektedir.

Tek ders üzerine planlanan bu kurslarda; normal gruplarda anlatılanlardan daha fazla ya da ekstra bir bilgi anlatılmayacak olup mevcut TUSDATA kursiyerinin katılmasına gerek yoktur.

Normal gruplarımızda da hem en güncel bilgiler verilmekte hem de bol sayıda soru çözülmektedir.

Kampımız Ankara‘da 11-12-13 Mart 2017‘de İstanbul‘da  17-18-19 Mart 2017 tarihlerinde yapılacaktır.

1- Kaynak kitap ne olacak?

Altun Farmakoloji KONU KİTABI 2. BASKI (2017 Baskı) olacak. Altun Farmakoloji Konu Kitabı olanlar dilerse yerine Altun Farmakoloji Soru Kitabı 2. Baskı’yı alabilecek.

2- Kaynak için ekstra ücret ödenecek mi?

Hayır, ödenmeyecek.

3- Kitabı kampa gelmeden önce alma şansımız var mı?

Kesin kayıt yaptıranlara, kargoyla kitapları gönderilecek. Kampa gelmeden önce kitaba göz atmak isteyenlerin önü açık. Almayanlara kamp günü kitabı verilecek.

4- Önceden okuduğum eski farmakoloji kaynaklarım var. Altun Farmakoloji Kitabına geçişte sıkıntı yaşar mıyım?

Yaşamazsınız. Çünkü konuların sıralaması çok farklı değil. Ancak kitabın görseli, içeriği ve başarısı çok daha yüksektir. Kamp sonrası iyi ki geçmişim diyeceksiniz. Sınava 1 ay kalmasına rağmen; Altun Farmakoloji Kitabına geçen çok kişi oldu ancak pişman olan hiç olmadı.

5- Sınava az bir süre kala konu kitabını değiştirmek sıkıntıya neden olabilir mi?

Altun Farmakoloji Kampının bir avantajı da bu geçiş sürecini sarsıntısız hale getirmektir. Dinleme sonrası kitaba aşinalığınız eski kaynaklarınızdan çok daha fazla olacak.

6- Kamp sadece farmakoloji bilgisi iyi olanlara mı hitap ediyor?

Hayır, en basic’den başlayan konu anlatımı olduğu için; bilgisi sıfır olanlara bile hitap ediyor. Ancak hiç kuşkusuz sizi rakiplerinizin önüne taşıyacak upgrade bilgiler de sunulacak. Yakın istihbarat bilgileri paylaşılacak:)

7- Kamp sonrası soru çözmeme gerek kalacak mı?

2017’de TUS’u kazanmayı hedefliyorsanız, aslında başka soru çözmenize gerek kalmayacak. Altun Farmakoloji Kampının bir amacı da katılımcıları soru çözümünde profesyonelleştirmektir.

8- TUS Kampı farmakoloji dersinden farkı nedir?

TUS Kampında farmakoloji, özet fasikülden 2 gün boyunca TUS’dan hemen önce (1-2 gün kala) anlatılır. Altun Farmakoloji Kampı üç günlüktür, içeriği ve sunumu bu nedenle çok daha zengindir. Ayrıca TUS’a henüz vakit varken dinlenmiş olması aslında erkenden yol almak isteyenler için bir avantajdır. Tekrar şansınız olur.

9- Saat kaçta başlayıp; kaçta bitecek?

Her gün saat 08:30’da başlayacak. Büyük olasılıkla 19:30-20:00 arası bitecek.

10- Offline’dan dinlemek mümkün olacak mı?

Olmayacak. Offline çekimi yapılmayacak. Altun Farmakoloji Kampları sadece online sunumu olan programlardır.

11- Tusdata kursiyerlerine indirim yapılacak mı?

Katılımcılar arası farklılık olmayacak. Herkesten aynı ücret talep edilecek. Sadece erken kayıt kotası dolunca kısmi artış uygulanacak.

Tarihler

Fiyatlar

01 Mart 2017 – 17 Mart 2017

1.400 TL

Detaylar için http://www.tus.com/39634/ahmet-altun-farmakoloji-kampi